מפת האתר דף הבית | אודות | החלקה טבעית ומוצרים | צור קשר
 

שיער מפוצל

שיער מפוצל הוא שיער שיש לו קצוות מפוצלים , מי שלא יטפל בקצוות מפוצלים יכול להגיע למצב שבו הפיצול בשערה יעלה כלפי מעלה ויש סיכוי גבוה שהשערה תשבר והאורך של השערה יתקצר. שיער מפוצל הוא תופעה הנגרמת מסיבות שונות . הסיבות הנפוצות להיווצרות של שיער מפוצל הן:
• חשיפה מרובה לשמש או לקרינה פוגעת במבנה הפנימי של השיער ומחלישה אותו ועקב כך יכול להיווצר מצב של שיער מפוצל בשל החלשות של מבנה השיער.
• במהלך חודשי הקיץ יש חשיפה של השיער לחומרים הכימיים הנמצאים בבריכות או בים כמו כלור ומלח , חומרים אלו גורמים להחלשות השערה ולהיווצרות התופעה של שיער מפוצל.
• חשיפה מרובה של השיער לחומרים הכימיים הקיימים בצבעי השיער, גם היא עלולה לגרום להחלשות השיער ולהיווצרות התופעה של שיער מפוצל.

שיקום שיער - המרכז לשיקום שיער - עיר השיער - הייר סיטי

שיער מפוצל הוא תופעה שכיחה ונפוצה בישראל זאת בשל האקלים  החם שטוף השמש הקיים בישראל, ובשל הרחצה המרובה בים האהובה כל–כך  על הישראלים. למרות זאת ניתן לטפל בבעיה של שיער מפוצל וניתן למנוע מצב של קצוות מפוצלים. ראשית עלינו לטפל בשיער באופן קבוע ותמידי ובתדירות גבוהה, הזנחה של שיער מפוצל והעדר טיפול בבעיה של שיער מפוצל רק תגרום להחמרת הבעיה. שנית עלינו להשתמש בשמפואים ומרככים שמתאימים לסוג השיער שלנו וכן להשתמש בתכשירי שיער המיועדים לסייע לטיפול בבעיה של שיער מפוצל. כל מי שיש לו קצוות מפוצלים וסובל מהתופעה של שיער מפוצל יכול להגיע למרכז הקליאופטרה המתמחה במתן לטיפולי שיער כמו הארכות שיער, החלקות שיער, שיקום שיער ועוד. במרכז הקליאופטרה  יש גם טיפול ייחודי שנועד לטפל בבעיה של שיער מפוצל. במרכז הקליאופטרה תוכלו למצוא את תכשירי השיער היעילים ביותר והאפקטיביים ביותר שיוכלו לעזור לכם לחזק את השיער ולמתן את בעיה המטרידה של שיער מפוצל.

חדשות קליאופטרה

ברוכים הבאים לרשת היירסיטי - מרכז הקליאופטרה החלקה יפנית. תוספות שיער. הפורטל המוביל בנושא הדמיית שיער לגברים, טשטוש צלקות, תוספות שיער. מילוי שיער לנשים וגברים. הלחמות שיער. החלקה יפנית, החלקת קראטין החלקה טבעית קליאופטרה. הלחמת שיער בקראטין מבצע לחודש פברואר 2017 מילוי שיער 100% טבעי 50 יח' ב- 1,999 ₪ סניפים: ירושלים, ראשון לציון, תל אביב, גבעתיים, באר שבע לפרטים: 03-5505501 מרכז הזמנות ארציהדמיית שיער לגברים החל מ- 899 ₪ לאזור לחודש פברואר 2017

הלחמות שיער
שיער פגום 2489*
מרכז להחלקת שיער
החלקת שיער סברה
סברה החלקה
החלקה צרפתית
עיצוב שיער
השלמות שיער השלמה לשיער
תוספות שיער
איפור כלה וערב | HairCity
הלחמת שיער
פאות
השלמת שיער
החלקה לשיער
שזירת שיער
תוספות שיער מרכז הקלאופטרה
החלקת יוקו סיסטם
החלקה יפנית יוקו סיסטם
מחליק קראמי
קלאופטרה החלקת שיער
מילוי שיער דליל
החלקה טבעית
שיער מפוצל
החלקות לשיער
החלקת קליאופטרה
עיבוי לשיער
הוספות שיער בירושלים
הארכות לשיער
טריכוטילומניה תלישת בשיער כרונית
החלקה ברזילאית bkt
מומחים להחלקה יפנית
החלקה בשיער
מומחים להחלקה ברזילאית
מילוי לשיער דליל