מפת האתר דף הבית | אודות | החלקה טבעית ומוצרים | צור קשר
 

הלחמת שיער

טיפים על הלחמת שיער בלעדי בישראל מרכז הקליאופטרה סנטר הלחמת שיער אינפרא לייט לייזר!
אחד הפתרונות הבולטים לטיפולי שיער דליל הוא הלחמת שיער. שיטת הטיפול הזו היא מהשיטות המוכחות ביותר בתחום, ותוצאותיה מובטחות . בחורות הסובלות במשך שנים משיער דליל ובעל מראה לא אטרקטיבי נהנות משיטת הלחמת שיער אשר מחיה את שיערן ומקנה לו מראה בריא ושופע. וחשוב מזה – טבעי . אך לא רק לבעיות שיער דליל נעשה שימוש בשיטת הלחמת שיער. גם אלו מאיתנו אשר מעוניינות בשיער ארוך בן לילה, יכולות להשיגו על ידי הלחמת שיער אשר מאריכה ומייפה את השיער בטיפול פשוט יחסית. הלחמת שיער יתרונה בכך שהיא "מצטרפת" אל שיער הראש הטבעי הקיים, ולכן בלתי אפשרי להרגיש שמדובר בתוספת ולא בשיער שנולדת איתו. שיטת הלחמת שיער כלל אינה מחייבת שימוש בתכשירים מיוחדים לשימור הטיפול . השיטה אינה מסכנת את בריאות השיער ולכן אהודה לא רק על המטופלות, אלא על אנשי העיצוב אשר מעוניינים לשמור על מוניטין ועל איכות.

פנינו למעצבי הבית של קליאופטרה סנטר על מנת לקבל מעט הסברים נוספים על השיטה. קליאופטרה סנטר הוא סטודיו מוביל לטיפולי שיער מכל הסוגים, ולמעצבי הבית ניסיון מיוחד בטיפולי החלקות ותוספות שיער. בקליאופטרה סנטר מייעצים  לבדוק היטב איזה ניסיון יש למעצב השיער בהלחמת שיער ובטיפולי תוספות שיער בכלל. התוצאות עשויות להיות מצוינות אם הטיפול נעשה בידיים הנכונות. טיפולי הלחמת שיער וטיפולי תוספות שיער כמו שיטת החרוזים או שזירת שיער דורשות הרבה מאוד מיומנות וחוש אסתטי מפותח. לכן מומלץ לבדוק איזה ניסיון יש למעצב, האם עבר השתלמויות בתחום וכו'. לקליאופטרה סנטר המלצות רבות מלקוחות אשר עברו טיפולי שיער לשביעות רצונן המלאה. אם את שוקלת טיפולים כלשהם לשיער, מהחלקה ועד שיטות שונות לטיפול בשיער דליל, מומלץ לפנות ישירות לקליאופטרה סנטר לשם התייעצות ראשונית.

חדשות קליאופטרה

ברוכים הבאים לרשת היירסיטי - מרכז הקליאופטרה החלקה יפנית. תוספות שיער. הפורטל המוביל בנושא הדמיית שיער לגברים, טשטוש צלקות, תוספות שיער. מילוי שיער לנשים וגברים. הלחמות שיער. החלקה יפנית, החלקת קראטין החלקה טבעית קליאופטרה. הלחמת שיער בקראטין מבצע לחודש פברואר 2017 מילוי שיער 100% טבעי 50 יח' ב- 1,999 ₪ סניפים: ירושלים, ראשון לציון, תל אביב, גבעתיים, באר שבע לפרטים: 03-5505501 מרכז הזמנות ארציהדמיית שיער לגברים החל מ- 899 ₪ לאזור לחודש פברואר 2017

הלחמות שיער
שיער פגום 2489*
מרכז להחלקת שיער
החלקת שיער סברה
סברה החלקה
החלקה צרפתית
עיצוב שיער
השלמות שיער השלמה לשיער
תוספות שיער
איפור כלה וערב | HairCity
הלחמת שיער
פאות
השלמת שיער
החלקה לשיער
שזירת שיער
תוספות שיער מרכז הקלאופטרה
החלקת יוקו סיסטם
החלקה יפנית יוקו סיסטם
מחליק קראמי
קלאופטרה החלקת שיער
מילוי שיער דליל
החלקה טבעית
שיער מפוצל
החלקות לשיער
החלקת קליאופטרה
עיבוי לשיער
הוספות שיער בירושלים
הארכות לשיער
טריכוטילומניה תלישת בשיער כרונית
החלקה ברזילאית bkt
מומחים להחלקה יפנית
החלקה בשיער
מומחים להחלקה ברזילאית
מילוי לשיער דליל