מפת האתר דף הבית | אודות | החלקה טבעית ומוצרים | צור קשר
 

החלקה בשיער

ביצוע החלקה בשיער הוא חלומן של נשים רבות. כל מי שאת ראשה מעטר שיער מקורזל, מתולתל או אפילו סתם שיער גלי והיא מבלה זמן רב מידי יום בנסיונות חוזרים ונשנים לבצע בעצמה החלקה בשיער הסורר שלה מכירה היטב את תחושת התסכול הזאת. החלקה בשיער איננה מיועדת רק לשיער קשה במיוחד או מקורזל במיוחד – החלקה בשיער מיועדת לכל מי ששואפת להסיר מעליה את העול היומיומי של טיפול בשיער ולהופיע בשיער חלק, מלא, מבריק, בריא, רך ונעים למגע.

שיקום שיער - המרכז לשיקום שיער - עיר השיער - הייר סיטי

למה לחלום? אפשר להגשים את החלום! ביצוע החלקה בשיער כבר איננו מותרות, והטכניקות של החלקה בשיער השתכללו מאוד ונעשו נוחות, מהירות ונגישות לכל. ביצוע  החלקה בשיער איננו פוגע עוד בשיער – להיפך, החלקה בשיער שנעשית בידי מומחים ועם החומרים המשובחים שמתאימים לסוג השיער משפרת את מצבו, משקמת את הנזקים שנגרמו לו בעבר ומותירה אותו בריא מבעבר. החלקה בשיער כבר איננה יקרה כל כך כפי שהיתה בעבר, וחשוב מכל – החלקה בשיער שנעשית כהלכה מחזיקה מעמד זמן רב, ובסוגי החלקה מסויימים אפילו לתמיד. שיער שעבר החלקה בשיער נשאר חלק לתמיד, ורק כאשר גדל שיער חדש יש להחליקו.

ביצוע של החלקה בשיער נשמע תמיד לנשות ירושלים כמשהו "תל-אביבי" – מין טכניקה משוכללת שזמינה לתושבות השפלה בלבד ומתאימה לאוויר הלח של השפלה בלבד. לא עוד! במרכז הקליאופטרה בירושלים מבצעים החלקה בשיער בכל השיטות החדישות ביותר, בידי מיטב המומחים ובאחריות מלאה לתוצאות ההחלקה. במרכז הקליאופטרה בירושלים מבצעים לא רק החלקה בשיער  אלא גם תוספות לשיער והארכות לשיער במיגוון טכניקות, וגם זאת במומחיות, במקצועיות ובאחריות מלאה. במרכז הקליאופטרה גם משווקים חומרים לביצוע החלקה בשיער בשיטה עצמית לאותן נשים שחפצות בכך, אך ממליצים להן להתייעץ עם מומחי המרכז בטרם יבצעו החלקה בשיער שלהן כדי להימנע ממפח נפש או מנזק לשיער.


מאמר זה וכל שאר התכנים שבאתר קליאופטרה סנטר  החלקה יפנית  מוגנים בהתאם לחוק זכויות יוצרים, אין להעתיקם בכל צורה שהיא אלא רק באישור כתוב של רוברט רביבו.

חדשות קליאופטרה

ברוכים הבאים לרשת היירסיטי - מרכז הקליאופטרה החלקה יפנית. תוספות שיער. הפורטל המוביל בנושא הדמיית שיער לגברים, טשטוש צלקות, תוספות שיער. מילוי שיער לנשים וגברים. הלחמות שיער. החלקה יפנית, החלקת קראטין החלקה טבעית קליאופטרה. הלחמת שיער בקראטין מבצע לחודש פברואר 2017 מילוי שיער 100% טבעי 50 יח' ב- 1,999 ₪ סניפים: ירושלים, ראשון לציון, תל אביב, גבעתיים, באר שבע לפרטים: 03-5505501 מרכז הזמנות ארציהדמיית שיער לגברים החל מ- 899 ₪ לאזור לחודש פברואר 2017

הלחמות שיער
שיער פגום 2489*
מרכז להחלקת שיער
החלקת שיער סברה
סברה החלקה
החלקה צרפתית
עיצוב שיער
השלמות שיער השלמה לשיער
תוספות שיער
איפור כלה וערב | HairCity
הלחמת שיער
פאות
השלמת שיער
החלקה לשיער
שזירת שיער
תוספות שיער מרכז הקלאופטרה
החלקת יוקו סיסטם
החלקה יפנית יוקו סיסטם
מחליק קראמי
קלאופטרה החלקת שיער
מילוי שיער דליל
החלקה טבעית
שיער מפוצל
החלקות לשיער
החלקת קליאופטרה
עיבוי לשיער
הוספות שיער בירושלים
הארכות לשיער
טריכוטילומניה תלישת בשיער כרונית
החלקה ברזילאית bkt
מומחים להחלקה יפנית
החלקה בשיער
מומחים להחלקה ברזילאית
מילוי לשיער דליל